Önce Dil Okulu , Sonra Üniversite

Kanada Master Ücretleri

Kanadaher yıl her milletten öğrencileri ağırlayan , eğitim ve yaşam kalitesiyle dikkatleri üzerine çeken ender ülkeler arasındadır. Dünyanın en kaliteli eğitim sistemlerinden birisine sahip olması , Kanada üniversiteleriyle , Türkiye’deki özel üniversitelerin kıyaslaması yapıldığından öğrenim ücretlerinin neredeyse aynı olması Kanadayı cazip ülkelerden birisi kılmasıyla sonuçlanmıştır.

Kanada üniversite programlarının oldukça geniş yelpazesi vardır. Neredeyse her bireyin eğitim almak istediği bölüme hitap etmektedir. Ancak burada devreye İngilizce bilinirliği girmektedir. IELTS , TOEFL gibi tüm dünya’da kabul gören sınavlarla öğrenci seçimini gerçekleştirmektedirler.

Eğer sınav sonuçları yetersizce en iyi seçenek Kanada dil okulları olmaktadır. İhtiyacınıza yönelik ekonomik programlar sunan Kanada dil okulları , öğrencilerin akademik İngilizce ihtiyaçlarını karşılayacak , öğrencilerin Kanada’ya alışmasına vesile olacaktır. Kanada dil okullarının ücretleri Amerika , İngiltere gibi sıklıkla tercih edilen ülkelerle kıyasladığımızda oldukça ekonomik olduğunu göreceksiniz.

Aslında tek taşla iki kuş vurma fırsatı sizi bekliyor. İngilizce yeterliliği kazanana kadara dil eğitimi alıp ardından üniversite eğitiminize devam edebilirsiniz.

Deryalı bilgi almak için Türkiye’de Kanada’ya özgü ilk ve tek kuruluş olan Kanada Kültür Merkezi üzerinden destek alabilirsiniz. Deneyimli ve bilgili danışmanlarıyla yalnızca eğitim alanında değil Kanada vizesi gibi kritik alanlarda’da yanınızda olacaklardır.