Kanada’da Önce Yüksek Lisans , Ardından Göçmenlik

Kanada Master Ücretleri

Kanada devleti yüksek lisans yapan öğrencilere eşi bulunmaz fırsatlar sunmaktadır. Bunlardan biriside hiç şüphesiz bir çok kişinin hayallerini süsleyen Kanada göçmenlik başvurusu olmaktadır. Öğrencilere sunduğu imkanlar bir yana , eğitimdeki kalitesi ve yarım zamanlı çalışma iznini düşünürsek en iyi seçimlerden birisi olarak gözükmektedir.

Tezli veya tezsiz yüksek lisans yapma imkanınız vardır.  Eğitim aldığınız esnada sunduğu çalışma iznini’de plana katarsak bu kadar revaçta olmasını rahatlıkla anlayabiliyoruz.  Verdiği haftada 20 saat çalışma izni Kanada yüksek lisans programlarına katılan bir öğrencinin geçimini kolaylıkla sağlamasına vesile olacaktır.

Kanada göçmenlik başvurusunu eğitiminizin ardından kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Katıldığınız tezli veya tezsiz yüksek lisans programlarına göre bir veya iki sene tam zamanlı çalışma imkanı vermektedir. Bu imkan doğrultusunda : Eğitiminizi yatırdığınız ücreti amorti edebilir , Kanada’nın sunduğu ayrıcalıklı imkanlardan kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

Gerek Kanada hakkında , gerekse Kanada göçmenlik hakkında bilgilere Kanada Kültür Merkezi üzerinden kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.