Kanada Yüksek Lisans Ücretleri

İyi bir kariyer ve gelecek için Kanada Yüksek Lisans programları sıklıkla tercih edilmektedir.

Özellikle Kanada yüksek lisans ücretlerinin öğrencilere ekonomik eğitim programları sunuyor olması ve eğitim sonrasında iş bulma konusunda oldukça avantajlı konuma getirmesi tercih edilmesi noktasındaki en önemli sebepler arasında yer almaktadır.

Kanada yüksek lisans programları süresi boyunca yarım zamanlı, eğitim sonrasında tam zamanlı çalışma izni ve sürecin sonunda Kanada göçmenlik, hatta vatandaşlık elde etme şansına sahip olacaksınız.

Kaynak: https://www.kanadakulturmerkezi.com/kanada-yuksek-lisans

Kanada Yüksek Lisans Fiyatları Ne Kadar ?

Eğitim programları tezli ve tezsiz yüksek lisans olarak ikiye ayrılmaktadır.

Tezsiz Yüksek Lisans Programı

Bir senelik programlardır. Sosyal bilimler bölümlerinin fiyatları daha düşükken, Mühendislik vbg. bölümlerin programları biraz daha yüksektir.

Kanada tezsiz yüksek lisans ücretleri 14.000 Kanada Dolarıyla , 22.000 Kanada Doları arasındadır.

Kanada Yüksek Lisans başvurularınızı Kanada Kültür Merkezi ile gerçekleştirin; Hayallerinize bir adım daha yaklaşın.

Kanada Tezli Yüksek Lisans Programları

İki senelik programlardır. Programlara katılım için belli koşullar vardır. Diploma puanınız , dil bilginiz bunlardan sadece iki tanesidir. Detaylı bilgi almak için , merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.

Fiyatları ortalama olarak : 28.000 Kanada Dolarıyla , 44.000 Kanada Doları arasındadır. Eğitim alırken , çalışma izniniz olacağı için geçiminizi kolaylıkla sağlayabilirsiniz.

Peki, Kanada Yüksek Lisans Katılım Şartları Nelerdir

Mutlu Bir Gelecek İçin; Kanada Kültür Merkezi

Belirtmekte fayda var ki; Diploma puanınız her ne olursa, olsun bir yüksek lisans programına katılma şansınız vardır.

  • Okulların, sizden istedikleri ilk şart yeterli İngilizce veya Fransızca dil bilgisidir.
  •  Kayıt tarihlerinde başvuru işlemleri gerçekleştirmelidir. Sizden istenilen evraklar tamamlanmalı, gerektiği tarihte okullara teslim edilmelidir. Merkezimiz üzerinden alacağınız danışmanlık hizmeti sayesinde bu işlemleri sizler adına gerçekleştiriyoruz.
  • Öğrencinin lisans mezunu yada son sınıf öğrencisi olması ve en düşük 3.00 ortalamasına sahip olması. Bununla ilgili olarak merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.

Hem Eğitim Alın, Hem de Çalışın !

Eğitim alırken çalışma fikri oldukça sıcak geliyor. Öyle değil mi? Kanada devleti ülkesinde yüksek lisans ve benzeri eğitim programlarına katılım sağlayan öğrencilere bu imkanı sunmaktadır.

Haftada 20 saate kadar sahip olacağınız çalışma hakkı ile oradaki geçiminizi kolaylıkla sağlayabilir, yeni bir hayat deneyimi elde edebilirsiniz.

Kanada’da yüksek lisans eğitimine katılabileceğiniz okulların listesi bilgi formunun altında yer almaktadır. Sana en uygun okulu bulmak için Şimdi Bilgi Formunu Doldur, Alanında Uzman Danışmanlarımız sizinle iletişimge geçsin.

Kanada yüksek lisans programına katıldınız ve bitirdiniz. Şimdi işin en can alıcı noktası olan Kanada çalışma iznini almaya geldi. Merkezimiz ile gerçekleştireceğiniz başvurularda kolaylıkla sahip olacağınız çalışma vizesi ile yeni bir yaşama “Merhaba!” diyebilirsiniz.

Tam zamanlı çalışma iznini aldıktan sonra önce göçmen olma hakkını ardından vatandaşlığı kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey çok basit.  0 212 252 90 35-36 numarası ile iletişime geçip, randevu alarak yeni yaşamınıza ilk adımı atabilirsiniz.

**Kanada Yüksek Lisans hakkında bilgilerin devamı başvuru formunun altında yer almaktadır.

Kanada Yüksek Lisans Yapanlara Hangi Avantajları Sunuyor ?

Kanada yüksek lisans yapanlara birçok avantaj sunmaktadır. Öncelikle öğrencilere eğitim süresince sağlamış olduğu haftalık 20 saatlik yarım zamanlı çalışma şansı sunmaktadır. Sağlanılan yarım zamanlı çalışma izniyle beraber; Öğrencilerin yaşam giderlerinin kazanmasına ve eğitim süresi boyunca iş deneyimi kazanmaları için avantaj sağlamaktadır.

 Yüksek Lisans Programlarından Sonra Tam Zamanlı Çalışma İzni Hakkı !

Katılım sağlayan öğrencilere sunulan en önemli avantajlardan biriside; Tam zamanlı çalışma iznidir. Kanada’ya uyum sağlamaları ve iyi bir kariyerin başlangıcı olarak en önemli adımdır. Kanada’daki alacağınız eğitim ve çalışma deneyiminin tüm dünya’da geçerli olduğunu tekrardan hatırlatmak isteriz. Hatta eğitim sonrasında Kanada göçmenlik ve vatandaşlığı konusundaki en büyük kolaylıklardan birisidir.

Kanada Yüksek Lisans Yapanlara Göçmenlik Hakkı Tanıyor !

Kanada yüksek lisans eğitimi süresince sağlanan yarım zamanlı çalışma izni, eğitim sonrasında sağlanılan tam zamanlı çalışma izniyle beraber; Kanada’da göçmenlik ve vatandaşlık kapılarını öğrencilere açmıştır.

Kanada Yüksek Lisans Başvurularında Adımların Dikkatli Atılması Tüm Eğitim Sürecini Etkilemektedir. Buraya Tıklayarak Bilgi Formunu Doldurun: Kanada Yüksek Lisans Programları Alanında Uzman Danışmanlarımız Sizinle İletişime Geçsin!

Kanada Yüksek Lisans Başvuru Tarihleri Ne Zaman

Kanada Yüksek Lisans programlarında eğitim sonrasında göçmenlik şansını yakalayın! Eğitim alırken haftada 20 saat, eğitim sonrasında tam zamanlı çalışma izni ve vatandaşlık şansına sahip olun.

Öncelikle Kanada yüksek lisans başvuru tarihleri katılmak istediğiniz okula göre değişiklik göstermektedir.  Hangi zaman diliminde katılırsanız katılın; En az 6-7 ay öncesinden başvurular gerçekleştirilmek zorundadır.  Çünkü başvuruya takiben işlemlerinizin takibi ve kabul sürecinizin sıkı bir takipten geçmesi gerekmektedir.

Okullar Ocak, Mayıs ve Eylül aylarında başlamaktadır. Zaman dilimlerinin değişiklik göstermesindeki en önemli etken eğitim kurumlarıdır. Katılacağınız programın başlangıç tarihini öğrenmek için muhakkak merkezimizle iletişime geçmeniz gerekmektedir.