Kanada Master Fiyatları

Kanada’nın en sık tercih edilen eğitim programları arasında master eğitimleri yer almaktadır. Kanada Master ücretlerinin ekonomik olması, eğitim alırken sunulan çalışma izni ve göçmenlik hakkı sunuyor olması tercih edilmesindeki sebepleri arttırmaktadır.

Dünya’nın en yaşanabilir ülkeleri arasında yer alan Kanada, yabancı öğrencilere oldukça cüzzi ücretler karşılığında eğitim vermektedir. Kanada master ücretleri hakkında bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Kanada Master Fiyatları Ne Kadar ?

Her iki programda’da, program seçiminize bakılmaksızın eğitim esnasında yarı zamanlı çalışma iznine sahip olacaksınız. Programın bitişiyle beraber eğitim aldığınız süreye bağlı olarak tam zamanlı çalışma hakkında sahip olacaksınız. Ardından göçmenlik başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Kanada Tezli Master Fiyatları

28.000 Kanada Dolarıyla , 44.000 Kanada Doları arasında değişiklik göstermektedir. Ancak katılacağınız bölüm ve eğitim kurumuna göre ücretlerde azalmalar veya artışlara şahit olabilirsiniz.

Kanada’ya gitmek isteyen öğrenciler nasıl bir yol izlemeli ? Eğitim başvurularınızı alanında uzman danışmanlarla gerçekleştirin; Benzersiz eğitim fırsatları ve merkezimize özel indirimlerden yararlanın.

Kanada Tezsiz Master Fiyatları

Fiyatlar ortalama 14.000 Kanada Dolarıyla , 22.000 Kanada Doları arasındadır. Katılım sağladığınız şehir, okul ve bölüm ücretlendirmeyi etkileyebilir.

Kanada Master ücretleri hakkında detaylı bilgi almak için merkezimizle iletişime geçebilirsiniz. (0212) 252 90 35-36 pbx veya https://www.kanadakulturmerkezi.com/iletisim bağlantısını kullanabilirsiniz.