Canada Edu Days Başlıyor! Ücretsiz Danışmanlık Hizmeti İçin Şimdi Katıl

Eğitim yaşamına Türkiye’de devam etmek isteyen öğrencilere eşsiz fırsatlar sunan Canada Edu Days, 16-17 Mart tarihlerinde başlıyor !

 Öğrencilerin Eğitim Sonrası Göçmenlik Şansı Var!

Kanada devleti ülkesine akademik programlar için eğitim almaya gelen öğrencilere birçok avantaj sağlıyor.  Kolej, üniversite veya yüksek lisans programlarına katılan öğrencilere;

  • Eğitim Süresince Yarım Zamanlı Çalışma İzni,
  • Eğitim Sonrasında Tam Zamanlı Çalışma İzni ve ardından,
  • Göçmenlik ve vatandaşlık hakkı sunuyor.

Bu faktörler göz önünde bulundurulduğunda Kanada Eğitim programları öğrencilere çok daha sıcak gelmektedir. Kanada Günleri süresi boyunca eğitim alanında birçok fırsat öğrencilere sunulacaktır.

 Alternatif Ülkelere Nazaran Ekonomik Eğitim Fırsatı

Kanada eğitim programlarını bu kadar avantajlı kılan bir başka noktada elbetteki avantajlı ücretler sunmuş olmasıdır.

Kanada’da lise programları, üniversiteler, kolejler ve Kanada üniversiteleri ve Kanada dil okulu programları alanında birçok kurum katılım sağlayacaktır. Özellikle Türkiye’deki yakın fiyatlara Kanada’da lise eğitimi alma fikri birçok veli ve öğrencinin ilgisini çekmektedir.

Özellikle Amerikan Doları, Euro veya İngiliz Sterlini kurlarına baktığımızda ne kadar cep yaptığını görüyoruz. Ancak Kanada Doları birim olarak yukarıdaki para birimlerinin oldukça altındadır. 

 Canada Edu Days/Kanada Eğitim Günlerine Ücretsiz Katılın: Ücretsiz Danışmanlık Hizmetinden Yararlanın!

Kanada’nın en seçkin okullarının katılımıyla düzenlenen Canada Edu Days’e katılım sağlayacak öğrencilere Kanada Kültür Merkezi tarafından oldukça büyük bir destek sağlanacak.

Kanada Eğitim başvurularında herhangi bir danışmanlık hizmet bedeli alınmayacağını duyuran Kanada Kültür Merkezi ile öğrenciler güvenle başvurabilir.

Canada Edu Days Nerede, Ne Zaman ?

Tarih: 16-17 Mart 2019 Saat: 12:00-18:00 arasında,

Nerede: Harbiye, Hilton Otel’de

Kayıt Adresi: www.kanadakulturmerkezi.com/canada-edu-days